Milleks ja millal teha autos keemilist puhastust?

Kevadhooaja alguses tuleks autole teha põhjalikum suurpuhastus ning vajadusel tellida ka kvaliteetne salongi keemiline puhastus. Millal see on vajalik?

Ajaga koguneb auto salongi palju sellist tolmu ja mustust, mis tungivad istmekatete pooridesse. Inimese rasu ummistab väikeseid avasid ja ladestub eri lülititele ning tekstiili, kui õigel ajal on jäänud istmekatetelt eemaldamata higiplekid ja/või joogi- ja toiduplekid jms. Kõige enam kannatab salongi põrand, kuhu koguneb kõikvõimalik jalanõudega sisse toodu. Lisaks võivad kogunenud  tolmuosakesed ja mustus tekitada inimestele allergiat või seda süvendada.

Taolist sööbinud mustust ei saa tavapärase salongi sisepuhastuse käigus eemaldatud. Vaja on teostada eri pindade sügavpuhastust. Salongi keemilise puhastuse korral valime vastavalt materjalile (kangas, veluur, nahk, plast, kumm) ja töötleme auto salongi ettenähtud puhastusvahenditega.

Keemilise puhastuse etapid:

• Esiteks eemaldatakse kuivalt lahtine mustus, millega eemaldatakse istmetest, vaipadest, uksepaneelidest, liitekohtadest ja mujalt tolm, puru, tubakatuhk ning muu mustus.

• Teiseks tehakse mustuse lahtileotamiseks eelniisutus ja töödeldakse pindasid keemiliste ainetega. Iga materjali jaoks kasutatakse spetsiaalset puhastusvahendit, mis on ette nähtud just vastavale materjalile. Üksikud raskesti eemaldatavad plekid eemaldatakse eraldi, kasutades tugevama toimega preparaate.

• Puhastamisele järgneb salongi hoolikas töötlemine märgtolmuimejaga ja kuivatamine. Seejärel võiks auto saada veel kuivamist võimalusel 12h.


Broneerimiseks võtta meiega ühendust tel.555-36-333 teel ja me üritame pakuda Teile sobiv aeg.

MyCar.